"my guide" - Warmia i Mazury w kieszeni ...

"my guide" to coś więcej niż zwykła aplikacja mobilna. To Twój turystyczny niezbędnik.
Koniecznie zabierz go ze sobą w podróż, a dźwiganie opasłych przewodników i gubienie się w terenie pozostanie tylko wspomnieniem.

Bądź pewny tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz

"my guide" zawiera rzetelne informacje, które zostały przygotowane przez znawców regionu i są na bieżąco aktualizowane. Nie tylko przybliżą Ci one najciekawsze fakty z dziejów regionu, ale zapewnią też komfort podróżowania, dostarczając praktycznych wskazówek jak poznawać region, przemieszczać się, czy odnajdywać w terenie.

"my guide" w Twoim telefonie to źródło wzajemnie uzupełniających się treści o miejscowościach i atrakcjach Warmii i Mazur, wydarzeniach, szlakach turystycznych i trasach wycieczek w regionie. Możesz te treści odczytać, obejrzeć czy odsłuchać, gdyż tekst został tu wzbogacony o wysokiej jakości fotografie, audioprzewodniki, filmy z audiodeskrypcją. I to czyni "my guide" dostępnym także dla osób z dysfunkcjami wzroku lub słuchu.

Jeśli nie znasz języka polskiego, ustaw w "my guide" jeden z popularnych języków, który aplikacja rozróżnia.

"my guide" nie ogranicza się do jednej platformy mobilnej. Jeśli masz smartfona z WindowsPhone (od v.7.5), Androidem (od v.4.0), iOS (od v.6), możesz posługiwać się my guide".

 Bądź pewny tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz

"my guide" umożliwia Ci interaktywne korzystanie z zawartości aplikacji. Możesz skomentować istniejące atrakcje czy wydarzenia, a także zarejestrować na mapie własne, ciekawe miejsca. Zawsze jesteś w stanie odczytać swoją lokalizację i otrzymać informacje o miejscowościach, atrakcjach, wydarzeniach, szlakach znajdujących się w pobliżu w ustalonej przez Ciebie odległości.

Zaplanuj swoją podróż

Z "my guide" słowo „podróż” nabiera nowego znaczenia. Sam możesz zaplanować interesującą wycieczkę i odbyć ją, korzystając z pomocymy guide". W aplikacji zaprojektujesz prywatną trasę podzieloną na etapy, na które naniesiesz wybrane z zasobów atrakcje lub zaznaczone przez siebie miejsca.

Jeśli uznasz wycieczkę za interesującą, podziel się nią z innymi użytkownikami. A sam możesz skorzystać z ich propozycji. Pobierz udostępnioną przez kogoś trasę wycieczki lub szlak, by rozpocząć ich pokonywanie w towarzystwie "my guide".

Twój mobilny przyjaciel zaproponuje Ci trasę dojazdu i etap wycieczki najbliższy Twojej lokalizacji. A jeśli zmienisz swoje położenie, on poinformuje Cię o tym i zaktualizuje dane.

 
 Zaplanuj swoją podróż

Rozpocznij przygodę z "my guide", gdziekolwiek jesteś

Problem z połączeniem Wi-Fi w trasie to nie Twój problem. Pobierz wybrane dane na telefon w punkcie dostępowym, a gdy znajdziesz się poza jego zasięgiem, korzystaj z treści, pracując w trybie off-line.

Jeśli "my guide" Ci nie wystarczy, zgłoś się po fachową poradę do biura informacji turystycznej. Stosowny adres i numer telefonu znajdziesz w karcie każdej miejscowości, w której takie biuro działa.

"my guide" to żywa aplikacja, bo stoją za nią ludzie, którzy na bieżąco redagują treści dla innych ludzi.

 

"my guide" - nowy wymiar podróżowania. Pobierz.

Google play AppStore Windows Store
Rozpocznij przygodę z "my guide", gdziekolwiek jesteś